City Bus Driving 3D Simulator

City Bus Driving 3D Simulator 1.0

Wciel się w kierowcę autobusu i przemierzaj ulice miasta

City Bus Driving 3D Simulator pozwala wczuć się w rolę kierowcy autobusu, który, unikając korków i niebezpieczeństw na drodze, musi bezpiecznie dostarczyć pasażerów do celu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • 20 poziomów gry
  • Dwa widoki
  • Przyzwoity model autobusu

Wady

  • Słaba grafika i animacje
  • Mała różnorodność gry
  • Brak trybu multiplayer

Niezły
6

City Bus Driving 3D Simulator pozwala wczuć się w rolę kierowcy autobusu, który, unikając korków i niebezpieczeństw na drodze, musi bezpiecznie dostarczyć pasażerów do celu.

Na ulicach miasta…

W City Bus Driving 3D Simulator musisz ukończyć misje w określonym czasie. Do twoich zadań należy między innymi odbieranie pasażerów z przystanków i dowożenie ich do kolejnych.

Przede wszystkim musisz jednak przestrzegać zasad panujących na drodze, stosować się do sygnalizacji świetlnej oraz przepisów. Nie ominą Cię również niebezpieczne sytuacje, takie jak piesi nierozważnie przechodzący przez ulicę w niedozwolonym miejscu czy wybiegające na drogę psy. Za wszelką cenę musisz unikać wypadków, które mogą spowodować koniec gry.

City Bus Driving 3D Simulator zawiera 20 poziomów, które odblokowywane są w miarę postępów.

Jedynie sterowanie dotykowe i brak akcelerometru

City Bus Driving 3D Simulator oferuje unikatowy system sterowania. Będziesz mieć do dyspozycji wirtualną kierownicę, przyciski dotykowe dla przyspieszenia i pedału hamulca oraz przycisk do otwierania i zamykania drzwi autobusowych. Jak widać, brakuje opcji sterowania akcelerometrem.

Dwa widoki i słaba grafika

Grafika w City Bus Driving 3D Simulator jest dość skromna i niestety zawiera błędy. Scenerie w grze są rozległe, ale nie posiadają zbyt wielu detali. Animacje zdecydowanie należałoby ulepszyć, zwłaszcza symulację wypadków, która wygląda mocno nierealistycznie. City Bus Driving 3D Simulator posiada dwa widoki: jeden na zewnątrz i jeden wewnątrz autobusu.

Z kolei do efektów dźwiękowych nie można mieć większych uwag, gdyż dobrze się sprawdzają.

W miarę udany symulator autobusu

Pomimo dość ograniczonej strony technicznej City Bus Driving 3D Simulator to gra, która przyciągnie uwagę fanów gatunku. Model autobusu, którym się poruszamy, jest całkiem przyzwoity, a 20 poziomów gry – choć nie jest to może zbyt duża liczba – zapewni graczom dostateczne wyzwania, by skupić ich uwagę na dłuższą chwilę.

City Bus Driving 3D Simulator

Download

City Bus Driving 3D Simulator 1.0

Opinie użytkowników o City Bus Driving 3D Simulator